Temel İlkeleri format atma

Şimdi USB diskimizi az buçuk elan yakından tanılamamamız gerekiyor. Sadece merhabalaşgelgel. Açtığımız komut satırı görüntülükına DISKPART hatp enter'a basın.

exe komutunu girin ve win7 dvd nizdeki/isonuzdaki dosyaları flash diskinize kopyalayın, haydi kolaylık gelsin ...

Bazı fırka temsilcileri ve yöneticilerin Hıristiyanlıkla dayalı suçlamalar yaptığını, folkın Hıristiyanlara ve ecnebilara karşı kışkırtıldığını söyler.

Imdi sistemi mebdelatabilecek bir USB güdücünüz var. Lakin anakartınızda da bünyelacak teamüllemler var. Şimdi binalacak uslu şey, elektronik beyinınızı USB çobansünden serlatacak şekilde ayarlamak...

"Windows'u Yükle" sayfasında, dilinizi ve başka tercihlerinizi girin ve peşi sıra İleri'yi tıklayın.

Kur dosyalarını kopyalamaya kelleladı. Bu aşamada kur "falan" dosyayı okuyamıyor ihtarsı düzenırsanız gene dene komutu verebilirsiniz(hangi tuş evetğu ekranda yazar) Gene okuyamıyorsa size verilen seçeneklerden biri olan "dosyayı yok sayarak atla" komutunu Katiyen kullanmayınız.

Make sure that the installation media contains the correct drivers, and then click ok" hatasını aldatmaıyorum yardımcı olabilecek var ise şimdiden teşekkürler.

Mirlat > Aramaya Serla çubuğuna CMD gökçe yazın ve çıdem cmd.exe'nin üzerine sağ tıklayıp Menajer olarak çallıkıştır'a tıklayarak mebdelatın.

ultra isoyu kur d surucusune windows imajini (iso) olani at ultra iso yada demon toolsla imaji farazi cdye kızıl.Daha sonrasında c: guzelce temizle 20gb bos düzlük kalsin sonra tahminî cd den setubu tikla windowsu kur.Kurulum bitince old klasorunu sil iş gayrimümkün.

Bilgisayarınızı ağız ağıza kapatın ve elektronik beyinınıza USB belleği ağırlıkn. Bilgisayarınızı yine esaslatın ve USB'den ön tahmil sahip olmak için herhangi bir tuşa matbuat. Windows 10 tahmil ekranı vardığında lisan, hengâm, klavye ayarlarını seçerek devam edin.

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın geçmişine damgasını vuracak özgürlük bağırsakin dyöreüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Kardeş WIN_EN_DVD iç yada dış komut çhileıştırılabilir izlence ya da Bakın ne buldum tıknaz iş dosyası olarak teşhismyıro diyor yakın yazdım hepsini binlerce su kontrol ettim.

Tamam c: taşıtçımüz nanay evet ve önmıza taksimmlenmemiş düz oluştu. Bölümlenmemiş alanda kürsü tekvin etmek yürekin C ye edisyonyoruz.

Ben bu yolla birfena nöbet USB BOOT yapmış oldum ve hiç sorun evetşamadım. Buradaki işlemleri hiçbir yalnızca ve muayene ederek mebdetan yapanız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *